historia

Firma CytoGen Polska Sp. z o.o. została założona w 1996 roku i od tego czasu sukcesywnie rozszerza swoją ofertę zawsze stosując się do najnowszych osiągnięć zarówno w dziedzinie nauki jak i medycyny. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi na całym świecie producentami dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom szeroką gamę produktów z zakresu biologii molekularnej, hodowli komórkowych, immunologii, mikrobiologii, genetyki, cytogenetyki oraz diagnostyki in vitro i in vivo.

1996

Rok założenia firmy

Nasze cele

CytoGen Polska Sp. z .o.o aktywnie wspiera większość kongresów oraz zjazdów naukowych związanych ze swoim profilem działania. Umiejętnie podążamy za najnowszymi osiągnięciami oraz trendami zarówno w branży naukowej jak i medycznej. Oferujemy swoim Odbiorcom rzetelne informacje, pomoc, wsparcie merytoryczne oraz techniczne, dostęp do najlepszych oraz innowacyjnych produktów na polskim rynku.

Rozwój

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta oraz przestrzeganiem zasad uczciwej konkurencji. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem największych ośrodków naukowych i placówek medycznych w całej Polsce.